Side table Easy Living Clear, D46cm H62cm
ID: 4025621706298
Discount 20 %
€81.94
€102.42
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Transparent |
| Height: | 62 cm |
| Width: | 46 cm |
| Length: | 46 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel