Abilaud Easy Living Clear, D46cm H62cm
ID: 4025621706298
20 % allahindlus
€ 81,94
€ 102,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 62 cm |
| Laius: | 46 cm |
| Pikkus: | 46 cm |
| Kaal: | 6 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel