Side table San Remo, black base, H53 D46cm
ID: 4025621809708
Discount 50 %
€145.97
€291.94
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Artificial marble |
| Color: | Black |
| Height: | 53 cm |
| Width: | 46 cm |
| Length: | 46 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel