Side table Librilla, black enamel, H50xD40cm
ID: 2000001033692
Discount 60 %
€40.97
€102.42
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Height: | 50 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Dandy SK-15, green/brown, H91x125x75cm, seat height 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€132.10
€188.71
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel