Sideboard Ramma SB, oak veneer/MDF/metal, gray/gold color, H80x180x48cm
ID: 2000001186893
€676.61
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Wood veneer |
| Material: | Metal |
| Height: | 80 cm |
| Width: | 48 cm |
| Length: | 180 cm |
| Weight: | 78 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Console table Ramma CT, oak veneer/MDF/metal, gray/gold color, H75x130x45cm
75 cm 130 cm 45 cm
€321.77
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel