Sideboard Bailey, mango wood, H76x36x71cm
ID: 2000001099803
€309.68
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 36 cm |
| Length: | 71 cm |
| Weight: | 27.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Sofa bed Eliso, extendable, Nube 45, velvet, yellow, H83x220x90cm
83 cm 220 cm 90 cm
€733.06
19 variants
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel