Sofa bed Edalia, extendable, Velvetmat 10, velvet, black, H90x260x95cm
ID: 5904484030971
The product is manufactured on preorder.
€913.71
Fabric / Color:
expand_more
Full view
Product details
The product is manufactured on preorder.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | MDF |
| Material: | Polyester |
| Color: | Black |
| Height: | 90 cm |
| Width: | 95 cm |
| Length: | 260 cm |
| Seat height: | 40 cm |
| Sleep area size: | 145x215 cm |
| Seat area width: | 215 cm |
| Weight: | 98 kg |
| Model: | Edalia |
| Fabric: | Velvetmat 10 |
| Style: | Scandinavian |
| Seating capacity: | 4 |
| Weight capacity: | 240 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel