Sofa bed Edalia Royal 01, bouclé, white, H90x95x260cm
ID: 5905496610557
The product is manufactured on preorder.
€913.71
Fabric / Color:
expand_more
Full view
Product details
The product is manufactured on preorder.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | MDF |
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| Height: | 90 cm |
| Width: | 95 cm |
| Length: | 260 cm |
| Seat height: | 43 cm |
| Armrest height: | 89 cm |
| Sleep area size: | 145x215cm |
| Weight: | 100 kg |
| Model: | Edalia |
| Fabric: | Royal 1 |
| Style: | Scandinavian |
| Seating capacity: | 4 |
| Weight capacity: | 240 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel