Wooden tray Oliana, D28cm, H6cm
ID: 2000001102084
Discount 40 %
€18.58
€30.97
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Color: | Natural |
| Color: | Silver |
| Height: | 6 cm |
| Width: | 28 cm |
| Length: | 28 cm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Arringo, taupe, swivelling 180 degrees, H95x63x57cm, seat height 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€111.29
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel