Dekoratiivne nõu Oliana, D28cm, H6cm
ID: 2000001102084
40 % allahindlus
€ 18,58
€ 30,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Värv: | Hõbedane |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 6 cm |
| Laius: | 28 cm |
| Pikkus: | 28 cm |
| Kaal: | 1.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Arringo, hallikaspruun, 180 kraadi pööratav, H95x63x57cm, istumisosa kõrgus 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€ 111,29
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel