Pikendatav laud Laaxiome, 10-kohaline, mesi/pralinee värvi, 220-279 x113cm H76cm
ID: 3560238678268
€ 1 228,69
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
The table frame is treated with an anti-corrosive epoxy coating. Adjustable table legs to compensate for floor unevenness and provide better stability. The table is protected by a coating against discolouration.
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Alumiinium |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 113 cm |
| Pikkus: | 279 cm |
| Kaal: | 50 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel