Laud Laevasion, roheline, H75x70x70cm
ID: 3560232979439
€ 236,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
The table frame is treated with an anti-corrosive epoxy coating. Also perfect for small terraces.
| Materjal: | Teras |
|---|---|
| Materjal: | Alumiinium |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 70 cm |
| Laius: | 75 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel