Aia tugitool 2-kohaline Athenna, tiikpuu/sünteetiline, H73x154x71cm
ID: 2000001207284
€ 588,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüuretaan |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Tiikpuu |
| Kõrgus: | 73 cm |
| Laius: | 71 cm |
| Pikkus: | 154 cm |
| Kaal: | 31.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel