Aia tugitool 1-kohaline Athenna, tiikpuu/sünteetiline, H73x89x71cm
ID: 2000001207291
€ 378,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüuretaan |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Tiikpuu |
| Kõrgus: | 73 cm |
| Laius: | 71 cm |
| Pikkus: | 89 cm |
| Kaal: | 18.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel