Puidust sirm, hall, 170x40cm
ID: 3560239394150
€ 111,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Hall |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 170 cm |
| Kaal: | 5.5 kg |
| Voodipesukast: | Ei ole |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel