Seina peegel Intarigo, H189x99cm
ID: 2000000984735
30 % allahindlus
€ 77,90
€ 111,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 189 cm |
| Pikkus: | 99 cm |
| Kaal: | 21 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel