Baarilaud ratastega, must, H72.5x71.5x39cm
ID: 2000000951171
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 72.5 cm |
| Laius: | 39 cm |
| Pikkus: | 71.5 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel