Baarilaud Elmo Bar, D70, H112cm
ID: 2000001041529
50 % allahindlus
€ 150,00
€ 300,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Metallik |
| Kõrgus: | 112 cm |
| Laius: | 70 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Kaal: | 33 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel