Plasku Scottish, kaetud nahaga, 235ml, H13.5x9.5x2.5cm
ID: 8414606409884
30 % allahindlus
€ 7,17
€ 10,24
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Nahk |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 13.5 cm |
| Laius: | 2.5 cm |
| Pikkus: | 9.5 cm |
| Maht : | 235 ml |
| Kaal: | 0.25 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rully white, valge, H18-110cm, D50cm, LED 28.8W, 3000K, 2300lm
110 cm 50 cm 50 cm
€ 84,68
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel