Tugitool Dolni, kreemikas värv, H83x81x83cm, istumisosa kõrgus 44cm
ID: 2000001187975
€ 152,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Vineer |
| Värv: | Kreemivārvi |
| Kõrgus: | 83 cm |
| Laius: | 83 cm |
| Pikkus: | 81 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 cm |
| Käetoe kõrgus: | 62.5 cm |
| Kaal: | 21 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rully white, valge, H18-110cm, D50cm, LED 28.8W, 3000K, 2300lm
110 cm 50 cm 50 cm
€ 84,68
Söögitool Sarroka, pruun/hallikaspruun, 360 kraadi pööratav, H87x57x59.5cm, istumisosa kõrgus 50cm
87 cm 59.5 cm 57 cm
€ 112,10
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel