Veiniriiul Houls 6 pudelile, H51x27x19.6cm
ID: 2000001122600
40 % allahindlus
€ 18,58
€ 30,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Nahk |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 51 cm |
| Laius: | 27 cm |
| Pikkus: | 19.6 cm |
| Kaal: | 1.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Elektriline reguleeritav tugitool Olando, hallikaspruun, H108-144x93x88-181cm, istumisosa kõrgus 76cm
144 cm 181 cm 93 cm
€ 515,32
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel