Veinikülm, valge värv, H20cm, D12cm
ID: 8718104748071
60 % allahindlus
€ 4,10
€ 10,24
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 20 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 12 cm |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel