Veinitarvikute kinkekomplekt, 32xD7cm
ID: 4007698205584
€ 22,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Kumm |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 32 cm |
| Laius: | 7 cm |
| Pikkus: | 7 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Sojalõhnaline küünal klaaspurgis Hip hip hooray, roosa, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€ 5,12
€ 10,24
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel