Dekoratiivne kuju Elephant with tray, must/kuldne värv, H22.5x26x17cm
ID: 2000001207826
€ 25,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Värv: | Kuldne |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 22.5 cm |
| Laius: | 17 cm |
| Pikkus: | 26 cm |
| Kaal: | 1.68 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel