Klaas Carl, 275ml, H9cm, D8cm
ID: 8435476279261
€ 1,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 9 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Maht : | 275 ml |
| Kaal: | 0.33 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel