Dekoratiivne kuju Leopard koos salvega, H62x36x56.5cm
ID: 2000001094686
€ 111,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 62 cm |
| Laius: | 56.5 cm |
| Pikkus: | 36 cm |
| Kaal: | 6.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel