Seinakell Kairala, D50x8cm
ID: 2000001157862
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Dekoratiivsed hammasrattad teevad liikudes vaikset sumisevat häält
€ 59,68
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Dekoratiivsed hammasrattad teevad liikudes vaikset sumisevat häält
Toote kirjeldus
Aku tüüp: 3x AA (LR6) ei kuulu
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Elektriline reguleeritav tugitool Olando, hallikaspruun, H108-144x93x88-181cm, istumisosa kõrgus 76cm
144 cm 181 cm 93 cm
€ 515,32
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel