Dekoratiivne kuju Carve, väike, 10x19,5x47,5cm
ID: 4063387369975
€ 56,45
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüresiin |
| Värv: | Pronks |
| Kõrgus: | 47.5 cm |
| Laius: | 10 cm |
| Pikkus: | 19.5 cm |
| Kaal: | 1.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dandy SK,hallikaspruun/pruun, H91x125x75cm, istumisosa kõrgus 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€ 205,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel