Pink koos hoiukastiga Fabro S, beež, H35x73x33cm
ID: 2000001086346
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 35 cm |
| Laius: | 33 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Kaal: | 8.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dandy SK,hallikaspruun/pruun, H91x125x75cm, istumisosa kõrgus 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€ 205,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel