Vaip Acacia Gobelin 0372/ Q01/X, D80cm
ID: 4010014002903
30 % allahindlus
€ 9,60
€ 13,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Polüpropüleen |
| Värv: | Pruun |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 1.1 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dandy SK-15, roheline/pruun, H91x125x75cm, istumisosa kõrgus 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€ 132,10
€ 188,71
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel