Vaip Larmaris, must värv, 80x150cm
ID: 4045347368549
€ 38,63
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | 70% polüpropüleen |
|---|---|
| Materjal: | 30% polüester |
| Värv: | Must |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 150 cm |
| Kaal: | 5.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne nõu Pineapple, alumiinium, juodas/kuldne värvi, H20cm D10cm
20 cm 10 cm 10 cm
€ 12,87
€ 21,45
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel