Vaip New Venus Classic, 100x140cm
ID: 2000001006290
€ 25,73
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Viskoos |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Laius: | 100 cm |
| Pikkus: | 140 cm |
| Kaal: | 10.8 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel