Vaip Regina Gobelin 0014/Q01/X, 160x235cm
ID: 4010014003269
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puuvill |
|---|---|
| Materjal: | Šenill |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Laius: | 160 cm |
| Pikkus: | 235 cm |
| Kaal: | 6.6 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel