Diivan Afaith, hall, H91x196x98cm, istumisosa kõrgus 39cm
ID: 5713941046048
€ 466,94
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 91 cm |
| Laius: | 98 cm |
| Pikkus: | 196 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 39 cm |
| Kaal: | 46 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel