Diivan Aria, roheline, H78x150x84cm, istumisosa kõrgus 46cm
ID: 5705994955637
€ 555,65
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 78 cm |
| Laius: | 84 cm |
| Pikkus: | 150 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 46 cm |
| Kaal: | 37 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dunkel, samet, tumeroheline, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel