Diivanvoodi Edalia, pikendatav, Velvetmat 25, samet, lilla, H90x260x95cm
ID: 5904484031008
Toode on valmistatud tellimuse alusel.
€ 913,71
LUKSO / melns:
expand_more
Full view
Toote kirjeldus
Toode on valmistatud tellimuse alusel.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Lilla |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 95 cm |
| Pikkus: | 260 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 40 cm |
| Magamisala: | 145x215 cm |
| Istme laius: | 215 cm |
| Kaal: | 98 kg |
| Mudel: | Edalia |
| Kangas: | Velvetmat 25 |
| Stiil: | Skandinaavia |
| Voodipesukast: | Jah |
| Istmete arv: | 4 |
| Maksimaalne kandevõime: | 240 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel