Diivanvoodi Edalia, pikendatav, Royal 01, bouclé, valge, H90x95x260cm
ID: 5905496610557
€ 913,71
LUKSO / melns:
expand_more
Full view
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 95 cm |
| Pikkus: | 260 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 43 cm |
| Käetoe kõrgus: | 89 cm |
| Magamisala: | 145x215cm |
| Kaal: | 100 kg |
| Mudel: | Edalia |
| Kangas: | Royal 1 |
| Stiil: | Skandinaavia |
| Istmete arv: | 4 |
| Maksimaalne kandevõime: | 240 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel