Pildiraam Idual, H23x18x1.5cm, 10x15cm
ID: 2000001073056
€ 5,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 23 cm |
| Laius: | 1.5 cm |
| Pikkus: | 18 cm |
| Kaal: | 0.28 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel