Karvilla pildiraam, kuldne, 10x15cm
ID: 2000001061237
€ 12,02
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | - |
| Laius: | 15 cm |
| Pikkus: | 10 cm |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Fotoraam Martin, kullatoon/tsingisulam, 21.9x16.7x2cm, foto 10x15cm
21.9 cm 16.7 cm 2 cm
€ 9,94
€ 14,19
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel