Pildiraam Parelly 386, kuldne värv, 10x15cm
ID: 2000001097083
50 % allahindlus
€ 2,54
€ 5,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 15 cm |
| Laius: | - |
| Pikkus: | 10 cm |
| Kaal: | 0.16 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne salvrätikuhoidja Star, alumiinium, kuldne, H10x15.2x5cm
10 cm 15.2 cm 5 cm
€ 5,36
€ 10,73
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel