Pildiraam Parton I, hõbe/hall samet, 15x20cm
ID: 2000001136676
€ 11,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Samet |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 15 cm |
| Pikkus: | 20 cm |
| Kaal: | 0.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel