Leivakarp, bambus, H15x39x27cm
ID: 3560238478509
€ 34,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Bambus |
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 15 cm |
| Laius: | 39 cm |
| Pikkus: | 27 cm |
| Kaal: | 3.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel