Laualamp Cat, H26x16.5x14cm, E14 40W(MAX)
ID: 2000001127360
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 34,35
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüresiin |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 26 cm |
| Laius: | 14 cm |
| Pikkus: | 16.5 cm |
| Kaal: | 1.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Slorino, roheline värv, H78-88x58x62cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
88 cm 62 cm 58 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel