Jahu purk Natureo, valge, H19.5xD12cm
ID: 3560232716553
40 % allahindlus
€ 7,74
€ 12,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Bambus |
|---|---|
| Materjal: | Keraamika |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 19.5 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 12 cm |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivkuju/Küünlajala väikestele küünaldele Leopard, H18.5cm, 25x6.5cm
18.5 cm 25 cm 6.5 cm
€ 9,05
€ 30,16
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel