Suhkrutoos Natureo, valge värv, H19.5cm, D12cm
ID: 3560232716478
€ 12,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Materjal: | Bambus |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 19.5 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 12 cm |
| Kaal: | 0.32 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel