Bambusest kandik Freja, 48x37cm H1cm
ID: 2000001185377
€ 12,86
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Bambus |
|---|---|
| Värv: | Naturaalne |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 1 cm |
| Laius: | 37 cm |
| Pikkus: | 48 cm |
| Kaal: | 1.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel