Dekoratyvinis padėklas Fabro M, D34cm, A4cm
ID: 2000001171851
€ 16,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Polüresiin |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 4 cm |
| Laius: | 34 cm |
| Pikkus: | 34 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne lambipirn LED, merevaigukollane, 4W E27, D12.5x17.2cm
17.2 cm 12.5 cm 12.5 cm
€ 10,26
€ 17,10
- −40 %
Diivanilaudade komplekt koos hoiuruumiga Hante, loomulik/must, H50x D67cm, H40x D36cm
50 cm 67 cm 67 cm
€ 126,61
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel