Dekoratiivne kandik Furci L, D40cm, H4cm
ID: 2000001126844
€ 18,87
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Pronks |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 4 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel