Kandik Ego Elephant, 27x27cm H2cm
ID: 4025621551881
70 % allahindlus
€ 7,48
€ 24,92
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Värv: | Rebasekarva |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 2 cm |
| Laius: | 27 cm |
| Pikkus: | 27 cm |
| Kaal: | 0.63 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel