Kandik Lily M, 27x19cm H3cm
ID: 3560232720246
€ 8,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 3 cm |
| Laius: | 19 cm |
| Pikkus: | 27 cm |
| Kaal: | 0.47 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivkuju/Küünlajala väikestele küünaldele Orangutans, H22cm, 18x8cm
22 cm 18 cm 8 cm
€ 9,05
€ 30,16
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel